Ana Sayfa Bakliyat ve Kuru Gıda Kaya Tuzu

Kaya Tuzu Çekilmiş 500 Gr

Kaya Tuzu Çekilmiş 500 Gr

Alışveriş tutarınızı Bonus, World, Maximum, CardFinans, Axess ve Paraf kredi kartlarınız ile 2, 3, 6, 9 taksit olarak ödeyebilirsiniz.

12 ,00 TL (KDV Dahil)
1,53 TL x 9 Taksit
- adet +
Güvenli Alışveriş Hesaplı Ürünler Müşteri Memnuniyeti
Ödeme Seçenekleri

Ödeme bilgilerinizi güvende tutuyoruz. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Ürün Detayları

Kaya Tuzu Çekilmiş 500 Gr


Temel besin maddelerimizden biri olan tuz insan sağlığı için çok önemli bir besin kaynağıdır. Kaya tuzu ise tuzun henüz işlenmemiş doğal haline verilen isimdir. Rafine edilmiş sofra tuzlarına eklenen birçok katkı maddesi bulunmaktadır. Bu katkı maddelerinde insan sağlığı üzerindeki zararları yapılan araştırmalara göre kabul edilmiş fakat hala bu tuzların kullanımı engellenememiştir. Ancak kaya tuzunda aynı şey geçerli değildir. Bu tuz diğer tuzlara oranla mineral bakımından daha zengin ve kimyasallardan tamamen arınmış ve kurtulmuş doğal bir tuz çeşidi olarak sofralarımızdaki yerine almaktadır.

 

Kaya tuzu tamamen doğal ve mineraller bakımından oldukça zengin olduğundan dolayı insan sağlığı içinde önemli bir yere sahiptir. Fakat çok fazla yayılmadığından veya bilinmediğinden dolayı insanların bu vitamin kaynaklarını tüketimi neredeyse yok denecek kadar azdır. Birçok uzmanlar da insanları kaya tuzu tüketimi arttırmasını önermekte ve kişileri bilgilendirmektedir. Diğer birçok tuz kaynaklarında katkı maddeleri bulunduğundan dolayı insan sağlığını tehdit etmektedir. Kaya tuzunun doğal olması ve hiçbir katkı maddesi bulunmadığından dolayı gönül rahatlığı ile kullanılması birçok uzman tarafından önerilmektedir. Kaya tuzu sofra tuzu gibi kolay ulaşılabilen ve karışabilen bir tuz olmadığından çok fazla yaygın değildir.

 
Ürün Kodu: 180

Daha Fazla : Çekilmiş kaya tuzu

Bu Ürüne Bakanlar Bunları da İnceledi

Isırgan Otu Çekilmiş 100 Gr
Isırgan Otu Çekilmiş 100 Gr
65,00 TL
8,31 TL x 9 Taksit
Doğal Nohut
Doğal Nohut
80,00 TL
10,22 TL x 9 Taksit
Doğal Yeşil Mercimek 1 Kg
Doğal Yeşil Mercimek 1 Kg
65,00 TL
8,31 TL x 9 Taksit
Osmancık Pirinci 1 Kg
Osmancık Pirinci 1 Kg
40,00 TL
5,11 TL x 9 Taksit
Doğal Kırmızı Mercimek 1 Kg
Doğal Kırmızı Mercimek 1 Kg
50,00 TL
6,39 TL x 9 Taksit